Як назвати тварину?

Як назвати тварину?

Ви завели собі домашню тварину, про який так давно мріяли? Безсумнівно, у нього має бути ім`я, ну або кличка, кому як подобається. Але назвати свого вихованця не так - то просто, як здається. Як назвати тварину так, щоб кичка і звучала добре, і тварина швидко до нього звикло і відгукувалося.

Існує кілька нескладних правил наречення домашніх вихованців:

  • Ім`я повинно бути не складним, не більше 2-3 складів, щоб вам було зручно вимовляти його.
  • Короткі клички простіше запам`ятовуються чотириногими друзями. Кішки, до речі, краще відгукуються на клички з шиплячими приголосними: ч, ш, щ, х, ц.
  • Кліка вашого тварини не повинна ображати слух оточуючих, тобто, в імені вашої собаки або кішки не повинно бути лайок, образливих слів і так далі.
  • Якщо ви живете не один, то кличку найкраще обговорити на сімейній раді, щоб вона подобалася всім членам сім`ї.

Як підібрати клички

Для кішок і собак

Якщо звичні всім клички, типу Барсик, Тузик, Васька і інші вас не приваблюють, то ви можете, звичайно проявити фантазію і назвати вашу кішку ім`ям героя улюбленого артиста, героя кінофільму або книги або навіть марки автомобіля, головне, щоб воно добре звучало, і подобалося вам і вашим близьким.



Якщо ви купили породистого щеняти або кошеняти, які мають за всіма правилами оформлений паспорт, то заводчик може сам вирішувати, як назвати тварину, він може, наприклад, сказати, що всі кошенята або цуценята з даного посліду, повинні носити імена, що починаються на певну букву алфавіту.

Довгі клички тварин, що складаються з декількох слів, звичайно, мають місце бути, проте навряд чи ви будете постійно називати свою кішку, наприклад, Марією Антуанеттою, кожен раз, коли захочете її покликати. Простіше буде перехрестити її в Машу, Нетто або Маню.

для папуг

Папугам краще давати короткі клички, в яких присутня дзвінкі приголосні, особливо шиплячі і р: Гоша, Рома, Жора, Гера і т.д.

для гризунів

Як назвати тварину типу хом`ячка, мишки, морської свинки, кролика тощо. В принципі, ні свинці, ні хом`яка, абсолютно не цікаво, як ви його називаєте. У цій справі, головне, щоб ім`я подобалося вам, ці звірята все одно навряд чи буде відгукуватися на ваш голос.

Дати ім`я своєї тварини - справа важлива, і тому до цього питання потрібно підійти з розумом і всією серйозністю.



Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 197