Навіщо він мені потрібен?

Навіщо він мені потрібен?

Стосунки чоловіка і жінки можуть розвиватися по-різному. Але рано чи пізно, ми приходимо до висновку, що варто зробити вибір на користь, або проти, наявних відносин. Питанням: а навіщо він мені потрібен? - Задається кожна дівчина. Вперше, це питання постає перед нею тоді, коли надходить пропозиція перейти на більш серйозний рівень у відносинах (пожити разом або одружитися). Наступного разу, подібна ситуація може повторитися в перші роки спільного проживання.

Чому виникає це питання

Найчастіше, в моменти кризи, дівчина задається дуже хвилюючим питанням: а для чого він мені потрібен? Найцікавіше, що дуже здорово, якщо дівчина починає включати мізки і здоровий глузд, при цьому, відключає емоції і намагається оцінити ситуацію з усією серйозністю. Досить часто відбуваються ситуації, коли дівчата розчаровуються в чоловічому полі і роблять висновок, що однією-то набагато краще.

Враховуємо всі чинники



Відповідаючи собі на запитання про те, навіщо він мені потрібен, постарайтеся врахувати всі чинники. Згадайте ваші відносини з самого першого дня знайомства і дайте їм оцінку з боку. Давайте спробуємо розібратися в тому, як же ви прожили весь цей час. Ви його любите, а він вас? Від нього немає толку в домашніх справах або все починає працювати, коли він удома? Він дарує вам подарунки і обсипає пелюстками троянд або, навпаки, ви не можете згадати, коли отримали в подарунок квіточку? Він відмінний тато або навіть не знає, в який дитячої сад ходить ваш син? Всі його інтереси закінчуються комп`ютером або футболом, або ж він постійно працює, щоб вас забезпечити? Він постійно пропадає десь з друзями або його не виженеш з дивана? Він піклується про вас і постійно зустрічає з роботи або ж ви забули, як виглядають його залицяння? Саме подібні питання повинна собі задати кожна дівчина, яка думає про те, а для чого він мені потрібен.

Не порівнюйте чоловіка з чужими чоловіками

Дорогі дівчата, пам`ятайте про те, що не варто скаржитися на свого чоловіка і обговорювати його недоліки з подругами. Запам`ятайте, що чоловіки, це великі діти, які ніколи не виростають. Вони люблять ласку, іграшки, приємні слова. Варто вам його похвалити, як він для вас гори готовий згорнути. А якщо щось не так, то не поспішайте звинувачувати його в цьому, подумайте, включіть свою мудрість, а раптом щось не так, може, це ви щось робите не те?

Зверніть увагу, що над відносинами повинні працювати двоє. Не можна, щоб один цілком і повністю їм віддавався, а другий боявся стукнути пальцем об палець. Не турбуйтеся, якщо він не допомагає вам по дому, будьте мудріші, попросіть його, та так, щоб він не міг відмовити. Не варто кричати, лаяти, це абсолютно не дієвий метод для чоловіків. Крім агресії, крик і скандали не викликають більше нічого, та й плодів теж не дають. Так що, дівчата, включаємо своє зваб, логіку, хитрість і вперед. Намагайтеся бути мудрішими, розумнішими, будьте розуміє подругою, з якою не захочеться розлучатися.



Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 152