Навіщо ти мені потрібна?

Навіщо ти мені потрібна?

Питання про взаємини турбують, якщо судити за статистикою в інтернеті, більше половини користувачів. Одним з найбільш популярних запитань чоловічої частини населення є такий: навіщо ти мені потрібна? Комусь він може здатися дивним і навіть смішним, однак не слід забувати, що всі ми різні, і добре, що людина взагалі задається цим питанням і не приймає такі рішення зопалу, а намагається розібратися, цікавиться думкою інших.

Навіщо вона мені потрібна



Тим, кого мучить ця проблема, хотілося б сказати наступне: в природі людини (та й взагалі - будь-якого ссавця) шукати собі половинку. Ця потреба закладається в нас самою природою і спроби приборкати ці потяги і бажання ніколи ще не приводили ні до чого хорошого. Жінка потрібна чоловікові, перш за все, для створення сім`ї, для народження і виховання дітей. Дівчина потрібна хлопцеві для того, щоб відчувати себе впевненим у собі, повноцінним, якщо хочете. Звичайно, деякі можуть заперечити: адже є ж чоловіки (та й жінки), які прекрасно живуть і одні. Але подумайте: наскільки те, що вони вам розповіли про свою прекрасну життя, відповідає дійсності? Найчастіше такі люди просто пускають пил в очі, а якщо це людина вже достатньо доросла, значить, він вже переживав досвід спільного життя і, як правило, не найкращий. Але це його досвід, а не ваш, а значить, і унікальне поєднання характерів, яке навряд чи повториться у вашому випадку. Взагалі далеко не завжди варто орієнтуватися на чужий досвід.

Чи заважають відносини улюбленому заняттю

Нарешті, серед задають це питання, існує чимало захоплених своєю справою людей (наукових фахівців, любителів пригод, духовних шукачів - потрібне підкреслити), які вважають, що відносини будуть гальмувати їх зростання в якійсь справі. Однак це глибока помилка. Відносини будуть гальмувати ваш зріст лише в тому випадку, коли ваша обраниця буде заважати вам займатися улюбленою справою. В даному випадку дійсно варто задуматися, а чи потрібні вам такі стосунки. Що ж стосується союзу двох людей, які щиро бажають підтримувати один одного, про різні перешкоди не може бути й мови. Навпаки, ваша практика буде проходити успішно як ніколи раніше. Досить сказати, що навіть багато мудреці були одружені і виховували дітей і навіть онуків. А ось серед послідовників аскетизму щось щасливих людей я не спостерігав. Безумовно, кожен сам вирішує, як йому прожити своє життя, проте моя думка: відносини і сім`я - це одна з головних життєвих цінностей. Це прекрасно, коли у вас є людина, про яку можна піклуватися, який завжди вам радий і теж, в свою чергу, може підтримати. Подивіться на деякі літні пари: з якою теплотою люди ставляться один до одного. Безумовно, вони багато пережили, але вони щасливі, оскільки так уже влаштована людина, що половинка йому необхідна, а тепер ви навіть знаєте чому. І я думаю, що питання, навіщо вона мені потрібна, не буде вас більше мучити.



Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 57