Навіщо я йому потрібна?

Навіщо я йому потрібна?

Питанням навіщо я йому потрібна задається велика кількість представниць жіночої статі. На нашу думку, коріння цього питання йдуть в особливості взаємин між конкретними типами особистостей. Але спочатку також потрібно зрозуміти, для чого Вам потрібен "він". Можливо, після того як ви заглянете "в себе" і розберетеся в цьому питанні, автоматично вирішиться проблема, яка привела вас до цього питання. Якщо ж цього не відбулося, то значить джерело цієї проблеми криється не в вас.

Проаналізуйте ситуацію



В першу чергу, потрібно з`ясувати причину, по якій у вас виникло таке питання взагалі - навіщо я йому? Один з варіантів - ви незадоволені його ставленням до себе і сумніваєтеся в тому, що ви потрібні цій людині. В такому випадку, знову ж таки, потрібно розглянути обидві сторони взаємин - і його і себе. Адже цілком можливо, що ви пред`являєте занадто високі вимоги до свого молодого чоловіка, а поводитеся трохи егоцентрично. Для того, щоб це виявити, можна порівняти ваш і його коло спілкування. У вас і ваших подружок цілком може бути нормою поведінку "принцеси", а у вашого хлопця такі взаємини не є загальноприйнятою нормою поведінки. Якщо це так, то причина в вас і вам слід переглянути своє ставлення до ситуації, що склалася.

Якщо ж коло спілкування у вас приблизно однаковий, і ви спілкуєтеся "на одній хвилі", але питання, навіщо я йому потрібна, як і раніше вас хвилює, то з цією проблемою можна звернутися до самого молодій людині, і запитати його про це прямо. Цілком можливо, що ви відразу ж отримаєте відповідь на своє питання і заспокоїтеся. Якщо у вас не вистачає сміливості, і кожен раз ви відступаєте від свого наміру запитати його прямо, то можна проаналізувати його поведінку і ставлення до вас.

Запитайте себе, чому у вас з`явився такий питання

Вам здається, що він приділяє вам недостатньо уваги? Тут причиною такої поведінки цілком може виявитися характер вашого молодої людини. Подивіться, як він поводиться з іншими дівчатами. Якщо також, як і з вами, то може виявитися, що він просто шукає собі більш відповідну пару, а з вами в даний момент спілкується просто тому, що ще не знайшов нікого більш підходящого для нього. Якщо ж з іншими дівчатами він ще менш товариський, ніж з вами, то цілком може бути, що він просто напросто скромний або нерішучий у відносинах з дівчатами, а до вас проявляє мало уваги просто напросто тому, що боїться зробити що-небудь "не так ". Може бути і так, що до інших дівчат він проявляє набагато більше уваги, ніж до вас. У цьому випадку варто насторожитися - може виявитися, що ви потрібні йому для того щоб привернути увагу іншої персони, змусити її ревнувати або просто на час заповнити вашим суспільством утворилося вільний час, щоб не нудьгувати. Зазвичай в таких випадках його увагу до вас носить періодичний характер. Наприклад, він часто забуває про якісь важливі вам справи або події, переносить чи скасовує ваші з ним побачення, і вони відбуваються все рідше і рідше. Може бути так, що в компанії його і його друзів ви відчуваєте себе забутою і трохи самотньою, в той час як всім іншим весело і цікаво спілкуватися. Це також вірний сигнал до того, що ваше суспільство не надто дорого для вашого хлопця, інакше він би не дав вам почувати так себе в його суспільстві.



Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 148